Lamino ThermopalLaminované desky Thermopal

Nové dekory od předního německého výrobce, který nabízí více než 200 exklusivních dekorů, včetně možnosti použití unikátního DST systému (dekor x struktura x nosič).

Dekory na portále Démos24plus naleznete ZDE

Ve skladové kolekci Démos trade,a.s., Vám přinášíme vybrané trendy dekory, které rozjitří Vaši představivost.
Nosičem je vysoce kvalitní dřevotřísková deska potažená krycí designovou vrstvou laminace ve vysoké kvalitě zpracování.
Dřevodekory s jedinečnou strukturou 22 - přírodní pór a UNI barvy s lineární strukturou 72 - Linea, což je struktura s lesk-mat efektem a jemným, nepravidelně čárkovaných povrchem
+ nově jedinečná struktura MATT !!!

 • tloušťka 18mm
 • formát 2750 x 2050

Šíře nabídky dekorů Thermopal ( uni barvy, metalické unibarvy a dřevodekory) zaujme velmi elegantním a intenzivním výrazem s nádechem luxusu.

Dekory Thermopal jsou vhodné k použití zvláště na čelní plochy nábytku, své výrazné uplatnění naleznou v domácím prostředí (obývací pokoje, ložnice, kuchyně) ale též ve společenské reprezentativní sféře (obchodní domy, hotely, restaurace, banky..).

UNI barvy bílá a černá ve struktuře Linea navíc i v tl. 10mm! (vhodné pro vestavné skříně či obklady stěn..)

Proč laminované dřevotřískové desky lamino Thermopal

 • Široká nabídka dekorů
 • Široká nabídka povrchových struktur
 • Jednoduché čištění a snadná údržba
 • Kvalitní nosná deska odpovídá požadavkům podle normy EN 312 a emisní třídě E1

Typy dekorů lamino Thermopal

 • Bílá
 • Unidekory  
 • Fantazie
 • Dřevodekory

Využití lamino Thermopal

 • Kuchyňský, koupelnový, kancelářský, hotelový a ostatní nábytek
 • Laboratorní a nemocniční vybavení
 • Všechny skříňové aplikace
 • Školní nábytek
 • Výstavba veletržních a výstavních stánků

 


Thermopal je univerzální výrobce dřevařských materiálů s velkou variabilitou nosičů a dekorů ve vysoké kvalitě zpracování. Díky systému DST má zákazník široké kombinační možnosti nalézt dekorativní desku s požadovanými vlastnostmi, dekorem a strukturou.

systém DST znamená: D - Dekor, S - Struktura, T – Nosič

Každý z více jak 300 dekorů lze kombinovat s mnoha strukturami na více jak 20 nosičích.
Jedním z nosičů je laminovaná dřevotřísková deska, jejíž hlavní užití v interiéru je uplatnění při výrobě nábytku – pohledových stran i korpusů nebo jako dekorativní designový soliterní prvek v domácnostech nebo průmyslových prostorách, jako jsou kanceláře, školy, nemocnice, laboratoře…atd. Široká dekorová nabídka s více jak 100 dřevodekory a 87 nejkrásnějšími unibarvami, podtrhují metalické ( kovové ) vzory, až po kolekci dekorů individual (zákazník si sám volí vzhled pohledových stran) nebo vybírá z nabídky světových návrhářů .

Ke všem dekorům, které má spol. Démos trade skladem jsou k dispozici hrany.

Lamino Thermopal

Kromě naší skladové kolekce lamino dřevotřískových desek nabízí Thermopal tzv. Design-Express kolekci dekorativních desek, které lze objednat po jedné desce, s termínem dodání do 10 pracovních dnů (28 dekorů lamino dřevotřískových desek a 91 dekorů v přímé laminaci HPL laminátů na dřevotřískové desce).

lamino thermopal


Společnost Thermopal nabízí širokou paletu dalších deskových (plošných ) materiálů jako jsou např. dřevotřískové desky s povrchem HPL – laminátem ve struktuře 01 – „vysoký lesk“, pracovní (kuchyňské desky ), protiskluzové desky, nehořlavé protipožární desky, magnetické desky, lehčené desky,…. atd.
 

 

 

Struktury laminovaných desek Thermopal

 struktury thermopal

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu