sedací soupravy

 

Nabízíme sedací soupravy předních českých výrobců. Ceny sedacích souprav se odvíjejí od druhu použité potahové látky a typu sestavy. Některé sedací soupravy mohou být potaženy látkou se speciální úpravou. Z takových potahů odstraníte snadno např. červené víno nebo káva pouze za použití hadříku a studené vody. Ukázku technologie aqua Clean můžete shlédnout zde. Pokud Vás nějaký model zaujme, neváhejte se zeptat na cenu.  


     
Kvalitní sedací soupravy vyrobené v České Skalici
www.lumco.cz

tní rozkládací pohovky
české výroby
www.unar.cz

 

 
       


 
 
Sedací souprava Adel - www.lumco.cz
 
     
 Sedací souprava Karin
Relaxační polohovatelné záhlavníky mají 6 volitelných poloh. Sedací souprava Karin je rozkládací včetně úložného prostoru. Možnost
odmontování záhlavníků kvůli stěhování (u R a I). Nabízíme výběr ze dvou druhů područek: A (standard) a B (rovné) jako
u sedací souravy Kláry. Sedací souprava má očalouněná záda v barvě potahu, díky tomu můžete sedačku umístit do
volného prostoru, možnost levého a pravého provedení.

 
    
 Sedací souprava Ester
Oblíbená sedací souprava v pečlivém provedení, to je ESTER! Získáte příjemné posezení i hezký kousek nábytku do obývacího pokoje. Sedačku lehce rozložíte na velké lůžko pro příležitostné spaní a lůžkoviny budou připravené v úložném prostoru ihned k použití. Sedací souprava má očalouněná záda v barvě potahu a polohovatelné záhlavníky.

     
 Sedací souprava Natali
Natali je systém vycházející z doposud nejúspěšnější rohové sedačky. Natali se stala nejoblíbenější a nejprodávanější sedačkou díky svým nadstandardním vlastnostem a modernímu designu. Její hlavní předností je, že každý díl s opěrem zad má v základu polohovací opěrku hlavy v rozmezí až 90°. Dále jsou to použité materiály a konstrukce, například kvalitou o třídu vyšší molitany sedáků, než je standard. To vše dělá Natali nadprůměrně pohodlnou. Systém také přichází s několika inovativními díly jako je například taburet o rozměrech 95x95cm stejně vysoký, jako je výška sedu, který může nahrazovat například roh sedací soupravy, nebo ji volně zakončovat. Druhý taburet svými rozměry může plně zastoupit rozklad na lůžko i úložný prostor v jednom. Novinkou jsou také dva druhy otomanů nebo tři druhy područek. Natali Vás jednoduše zbaví kompromisů.
     
       
 Sedací souprava Klára
Klasický čistý design a maximální pohodlí, to jsou přednosti této sedací soupravy. Je vybavena velkými úložnými prostory s rozkladem na lůžko pro příležitostné spaní. Područky- možnost A, B nebo USB pokud nebudou v objednávce uvedeny, automaticky montáž područek A.
     
       
 Křeslo Kryštof
„Křeslo Kryštof tvarově vychází z tradičního ušáku. Ten byl pozměněn do jednodušší moderní podoby, která ale nijak neubírá jeho pohodlnosti. Je doslova stvořený pro odpočinek – měkoučké tvarované polštáře zajišťují dobrou oporu páteře, stabilní podnož dodá jistotu. Kryštof – zaujme na první pohled, přesvědčí na první posezení.“
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu