kuchyně

Moderní kuchyňské linky na míru Vašim potřebám

Pořiďte si do své domácnosti krásnou, moderní kuchyňskou linku, která bude dominovat celému prostoru. Postaráme se o vše - od 3D návrhu až po kompletní montáž. Kuchyňskou linku vám navrhneme z laminovaných, dýhovaných i lakovaných materiálů.

Při výrobě kuchyňské linky používáme výhradně materiály té nejvyšší kvality. Našimi dodavateli jsou společnosti Egger, Fundeermax, Kaindl a Kronospan. Pokud jste si však v časopise vyhlédli kuchyni z konkrétních materiálů, rádi vám vyjdeme vstříc. Kuchyňskou linku vám dodáme kompletně vybavenou.

Vaší kuchyň vybavíme kompletně elektospotřebičemi značky BEKO, které můžete u nás volně zakoupit. Nabízíme Vám vestavné spotřebiče i volně stojící spotřebiče Beko.

Ke kuchyňské lince na míru používáme prvotřídní kování značky BLUM
Blum
Dále Vám nabízíme digestoře od značky FABERNabízíme fóliovaná, akrylátová dvířka od firmy TRACHEA
Trachea, a.s.

 kuchyň Bamboo
 kuchyň Wenge
kuchyň Avola Pinie

kuchyně Trachea

       
     
 kuchyň Olše
kuchyň Calvados
kuchyň Rosa
 kuchyně Ivory/
dubové lišty
     
 
 Linea recta
 kuchyň Senosan
Reinweiss
 kuchyň Senosa / dýha
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu