ložnice

Luxusní ložnice v kombinaci kožené lůžko a skříně ve vysokém lesku osloví především milovníky moderního designu. Použití kvalitních materiálů a způsob zpracování zaručují dlouhou životnost výrobku. Další informace získáte kliknutím na obrázek. 

   
ascha benita caletta  veza 
       
       
tenesa   


Ložnice je možné vyrobit z různých odstínů lamina - viz. vzorník lamina. Hrany jsou ohraněny masivními bukovými nákližky, ABS hranou nebo melaminovou hranou. Skříně v provedení čtyřdílné, třídílné, dvoudílné. Vnitřní uspořádání lze upravit na přání zákazníka. Možnost doplnit o zrcadla a osvětlení. Úchyty lze měnit dle výběru. Rozměry (tzn. šířku, délku či výšku) upravíme dle potřeby zákazníka. Pro získání informací o materiálech shlédněte stránku materiály.

       


 

 

 

   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu