o firmě

 

Firma AMARO byla založena roku 1991. Za 26 let své existence se z malé rodinné firmy stala společnost, která dnes nabízí rozsáhlý sortiment lůžek, ložnic, rozkládacích pohovek, zdravotních matrací, lamelových roštů a dalších speciálních výrobků dle požadavků zákazníka.

K výrobě se používají pouze kvalitní atestované materiály, aby byla zajištěna dlouhodobá životnost výrobků a zároveň splněny náročné požadavky na zdravé spaní. Společnost usiluje o co nejnižší dopad své produkce na životní prostředí, od čehož se odvíjí veškerá iniciativa spojená s výrobou - od nákupu nezávadného materiálu až po ekologické zpracování odpadu.

Certifikáty k používaným materiálům a další informace naleznete zde               

 
prodejna Trutnov výroba Trutnov výstavy 
     
     

 

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu