prodejna

Navštivte naši prodejnu v Trutnově a vyzkoušejte si pohodlnost našich ortopedických matrací a lamelových roštů, které zde máme vystavené.

 

Veškeré produkty vyrábíme na míru podle přání zákazníka a v závislosti na jeho požadavcích a cenových možnostech. Dopravu zboží zajišťujeme za manipulační poplatek dle ceníku.

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší provozovny, kde Vám rádi poskytneme odborný výklad a doporučíme to nejlepší pro zdravý spánek.

 

 
  prodejna výroba  výstavy
     
 
   

 

 

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu