Kuchyňské studio

Vítáme Vás v našem kuchyňském studiu.

Moderní kuchyňské linky na míru Vašim potřebám

Pořiďte si do své domácnosti krásnou, moderní kuchyňskou linku, která bude dominovat celému prostoru. Postaráme o vše - od 3D návrhu až po kompletní montáž. Kuchyňskou linku vám navrhneme z laminovaných, dýhovaných i lakovaných materiálů.

 

Při výrobě kuchyňské linky používáme výhradně materiály té nejvyšší kvality. Našimi dodavateli jsou společnosti Egger, Fundeermax, Kaindl a Kronospan. Pokud jste si však v časopise vyhlédli kuchyni z konkrétních materiálů, rádi vám vyjdeme vstříc. Kuchyňskou linku vám dodáme kompletně vybavenou.

Vaší kuchyň vybavíme kompletně elektospotřebičemi značky BEKO, které můžete u nás volně zakoupit. Nabízíme Vám vestavné spotřebiče i volně stojící spotřebiče Beko.

Ke kuchyňské lince na míru používáme prvotřídní kování značky BLUM
Blum
Dále Vám nabízíme digestoře od značky FABER

     
 

  Trachea, a.s.

Dvířka TRACHEA

Nabídka tvarů frézování dvířek Trachea zahrnuje přes sto druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických, až po moderní či přímo módní. Trachea má na výběr z více než stopadesáti dekorů dvířek, rozdělených do několika tematických řad, které každoročně obměňujeme a doplňujeme. Příjemný design dvířek zajistí pocit pohodlí domova nebo kanceláře.

Novinky v sortimentu TRACHEA

Novinky Trachea v oblasti dekorů, motivů Overface, dvířek a doplňkového sortimentu (úchytky, úchytkové profily).

Fóliovaná dvířka TRACHEA

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely.

Akrylátová dvířka TRACHEA

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek.

OVERFACE - Nová tvář bydlení

Overface umožňuje naprosto individuální přístup k tvorbě interiérů. Digitální grafika Overface umožňuje proměnit každá dvířka v originál. Jako jediný výrobce dokážeme svým zákazníkům nabídnout naprosto unikátní formu zpracování dvířek. Můžete si bezplatně vybrat z desítek motivů v naší galerii, nebo vytvořit vlastní, naprosto unikátní a jediný na světě.

     

 

 

     
       
       
       
       
       
       
       

 

návrhy interiériérů

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu