3D návrhy interiérů

Pro dokonalý vzhled a funkčnost vybavení bytu, ať již kuchyně, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice je důležitá spolupráce se zákazníkem a konfrontace jeho požadavků a přání v souladu s technickými možnostmi. Proto všem našim klientům nabízíme odborné poradenství kvalifikovaných pracovníků s dlouholetou praxí a služby bytových architektů.

Před samotnou výrobou se interiér zaměří a zakreslí do 3D návrhu, který lze upravovat podle přání zákazníka. Někdy vizualizace zcela změní zákazníkův pohled na barvy, rozměry nebo provedení. Každý návrh zároveň respektuje cenové možnosti a reálné potřeby zadavatelů. V případě realizace zakázky je konzultace, zaměření a 3D návrh zdarma.

Ve fotogalerii snadno posoudíte nakolik prvotní vizualizace odpovídá skutečné realizaci.

Cena grafického návrhu je dle náročnosti 2.000-3.000,-. V případě realizace bude cena odečtena.

     
 3D návrh  realizace    
       
       
       
     
  3D návrh   realizace    
       
       
       
   
  3D návrh   realizace    
       
       
       
   
  3D návrh   realizace    
       
       
       
   
  3D návrh   realizace    
       
       
       
   
  3D návrh   realizace    
       
       
       
     
  3D návrh   realizace    
       
       

Prodáváme sedací soupravy předních českých výrobců:
 www.lumco.cz

Sledujte nás i na našem facebooku:
FB Amaro nábytek 

Reklama
Autopes.cz 

Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.

                                               copyright AMARO nábytek, created by www.xantipa.eu